Indeed Search (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (58 entries)

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: All
bo: ཡོངས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Israel
bo: དབྱི་སི་རལ།

en: New Zealand
bo: ནེའུ་ཙི་ལན།

en: Brazil
bo: པུ་ར་སི།

en: Chile
bo: ཆི་ལི།

en: Japan
bo: འཇར་པན།

en: Poland
bo: ཕོ་ལན།

en: Portugal
bo: ཕུའུ་ཐའོ་ཡ།

en: Singapore
bo: སིང་ཀ་ཕོར།

en: Turkey
bo: ཐུར་ཁེ།

en: Germany
bo: འཇར་མན།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Argentina
bo: ཨར་ཀེན་ཐིན།

en: Australia
bo: ཨོ་སི་ཁྲི་ལི་ཡ།

en: Austria
bo: ཨོ་སི་ཁྲི་རི་ཡ།

en: Bahrain
bo: པ་རེན།

en: Belgium
bo: པེ་ལ་ཇེམ།

en: Canada
bo: ཁ་ན་ཏ།

en: China
bo: ཀྲུང་གོ

en: Colombia
bo: ཁོ་ལོམ་པི་ཡ།

en: Czech Republic
bo: སེ་ཙེ་ཁོལ་སྤྱི་མཐུན་རྒྱལ་ཁབ།

en: Denmark
bo: ཏེན་མག

en: Finland
bo: ཧྥིན་ལན།

en: France
bo: ཧྥ་རན་སེ།

en: Greece
bo: ཀེ་རི་སེ།

en: Hungary
bo: ཧང་ག་རི།

en: India
bo: རྒྱ་གར།

en: Indonesia
bo: ཧིན་རྡུ་ཉི་ཞི་ཡ།

en: Ireland
bo: ཨིར་ལན།

en: Italy
bo: དབྱི་ཐ་ལི།

en: Kuwait
bo: ཁུ་ཝེ་ཐེ།

en: Luxembourg
bo: ལུ་ཙེམ་པོག

en: Malaysia
bo: མ་ལེ་ཞི་ཡ།

en: Mexico
bo: མེག་སི་ཁོ

en: Netherlands
bo: ཧོ་ལན།

en: Norway
bo: ནོར་ཝེ།

en: Oman
bo: ཨོ་མན།

en: Pakistan
bo: ཕ་ཁི་སི་ཐན།

en: Peru
bo: ཕེ་རུ།

en: Philippines
bo: ཧྥི་ལི་ཕིན།

en: Qatar
bo: ཁ་ཐར།

en: Romania
bo: རོ་མ་ནི་ཡ།

en: Russia
bo: ཨོ་རོ་སོག

en: Saudi Arabia
bo: སོ་ཏི་ཨ་རབ།

en: South Africa
bo: ལྷོ་ཨ་ཧྥི་རི་ཀ

en: Spain
bo: སུ་པན།

en: Sweden
bo: སུའེ་ཏེན།

en: Switzerland
bo: སུའེ་ཙེར།

en: Taiwan
bo: ཐའེ་ཝན།

en: United Arab Emirates
bo: ཨ་རབ་མཉམ་འབྲེལ་ཚོ་དཔོན་རྒྱལ་ཁབ།

en: United Kingdom
bo: དབྱིན་ཇི།

en: United States
bo: ཨ་རི།

en: Venezuela
bo: ཝེ་ནེ་ཙུའེ་ལ།

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Keyword
bo: གནད་ཚིག

en: Temporary
bo: གནས་སྐབས
