Indeed Search (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (47 entries)

en: Date
ca: Data

en: Location
ca: Localització

en: New Zealand
ca: Nova Zelanda

en: Brazil
ca: Brasil

en: Chile
ca: Xile

en: Japan
ca: Japó

en: Poland
ca: Polònia

en: Singapore
ca: Singapur

en: Turkey
ca: Turquia

en: Germany
ca: Alemanya

en: Australia
ca: Austràlia

en: Austria
ca: Àustria

en: Belgium
ca: Bèlgica

en: Canada
ca: Canadà

en: China
ca: Xina

en: Colombia
ca: Colòmbia

en: Czech Republic
ca: República Txeca

en: Denmark
ca: Dinamarca

en: Finland
ca: Finlàndia

en: France
ca: França

en: Greece
ca: Grècia

en: Hungary
ca: Hongria

en: India
ca: Índia

en: Indonesia
ca: Indonèsia

en: Ireland
ca: Irlanda

en: Italy
ca: Itàlia

en: Luxembourg
ca: Luxemburg

en: Malaysia
ca: Malàisia

en: Mexico
ca: Mèxic

en: Netherlands
ca: Països Baixos

en: Norway
ca: Noruega

en: Peru
ca: Perú

en: Philippines
ca: Filipines

en: Russia
ca: Rússia

en: Saudi Arabia
ca: Aràbia Saudita

en: South Africa
ca: Sud-àfrica

en: Spain
ca: Espanya

en: Sweden
ca: Suècia

en: Switzerland
ca: Suïssa

en: United Arab Emirates
ca: Emirats Àrabs Units

en: United Kingdom
ca: Regne Unit

en: United States
ca: Estats Units

en: Venezuela
ca: Veneçuela

en: Limit
ca: Límit

en: Query
ca: Consulta

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Sort By
ca: Ordena per
