Indeed Search (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (51 entries)

en: Date
de: Datum

en: All
de: Alle

en: Location
de: Ort

en: New Zealand
de: Neuseeland

en: Brazil
de: Brasilien

en: Poland
de: Polen

en: Singapore
de: Singapur

en: Turkey
de: Türkei

en: Germany
de: Deutschland

en: Sort by
de: Sortierung

en: Argentina
de: Argentinien

en: Australia
de: Australien

en: Austria
de: Österreich

en: Belgium
de: Belgien

en: Canada
de: Kanada

en: Colombia
de: Kolumbien

en: Czech Republic
de: Tschechische Republik

en: Denmark
de: Dänemark

en: Finland
de: Finnland

en: France
de: Frankreich

en: Greece
de: Griechenland

en: Hungary
de: Ungarn

en: India
de: Indien

en: Indonesia
de: Indonesien

en: Ireland
de: Irland

en: Italy
de: Italien

en: Luxembourg
de: Luxemburg

en: Mexico
de: Mexiko

en: Netherlands
de: Niederlande

en: Norway
de: Norwegen

en: Philippines
de: Philippinen

en: Qatar
de: Katar

en: Romania
de: Rumänien

en: Russia
de: Russland

en: Saudi Arabia
de: Saudi-Arabien

en: South Africa
de: Südafrika

en: Spain
de: Spanien

en: Sweden
de: Schweden

en: Switzerland
de: Schweiz

en: United Arab Emirates
de: Vereinigte Arabische Emirate

en: United Kingdom
de: Vereinigtes Königreich

en: United States
de: Vereinigte Staaten

en: Limit
de: Begrenzung

en: Query
de: Abfrage

en: Hong Kong
de: Hongkong

en: Keyword
de: Schlüsselwort

en: Contract
de: Vertrag

en: Relevance
de: Relevanz

en: Temporary
de: Temporär

en: Sort By
de: Sortieren nach

en: Internship
de: Praktikum
