Indeed Search (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (52 entries)

en: Date
et: Kuupäev

en: Location
et: Asukoht

en: Israel
et: Iisrael

en: New Zealand
et: Uus-Meremaa

en: Brazil
et: Brasiilia

en: Chile
et: Tšiili

en: Japan
et: Jaapan

en: Poland
et: Poola

en: Singapore
et: Singapur

en: Turkey
et: Türgi

en: Germany
et: Saksamaa

en: Argentina
et: Argentiina

en: Australia
et: Austraalia

en: Bahrain
et: Bahrein

en: Belgium
et: Belgia

en: Canada
et: Kanada

en: China
et: Hiina

en: Colombia
et: Kolumbia

en: Czech Republic
et: Tšehhi Vabariik

en: Denmark
et: Taani

en: Finland
et: Soome

en: France
et: Prantsusmaa

en: Greece
et: Kreeka

en: Hungary
et: Ungari

en: Indonesia
et: Indoneesia

en: Ireland
et: Iirimaa

en: Italy
et: Itaalia

en: Kuwait
et: Kuveit

en: Luxembourg
et: Luksemburg

en: Malaysia
et: Malaisia

en: Mexico
et: Mehhiko

en: Netherlands
et: Holland

en: Norway
et: Norra

en: Oman
et: Omaan

en: Peru
et: Peruu

en: Philippines
et: Filipiinid

en: Qatar
et: Katar

en: Romania
et: Rumeenia

en: Russia
et: Venemaa

en: Saudi Arabia
et: Saudi-Araabia

en: South Africa
et: Lõuna-Aafrika

en: Spain
et: Hispaania

en: Sweden
et: Rootsi

en: Switzerland
et: Šveits

en: United Arab Emirates
et: Araabia Ühendemiraadid

en: United Kingdom
et: Suurbritannia

en: United States
et: Ameerika Ühendriigid

en: Limit
et: Limiit

en: Query
et: Päring

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Relevance
et: Asjakohasus

en: Sort By
et: Sorteerimise alus
