Indeed Search (8.x-1.1) - en to ml translation catalogue (22 entries)

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Israel
ml: ഇസ്രേല്‍

en: Brazil
ml: ബ്രസീല്‍

en: Japan
ml: ജപ്പാന്‍

en: Germany
ml: ജര്‍മ്മനി

en: Australia
ml: ഓസ്ട്രേലിയ

en: Austria
ml: ഓസ്ട്രിയ

en: Bahrain
ml: ബഹറിന്‍

en: Belgium
ml: ബെല്‍ജിയം

en: Canada
ml: കാനഡ

en: Czech Republic
ml: ചെക്ക്‌ റിപ്പബ്ലിക്ക്

en: Denmark
ml: ഡെന്മാര്‍ക്ക്‌

en: Finland
ml: ഫിന്‍ലന്‍ഡ്‌

en: France
ml: ഫ്രാന്‍സ്‌

en: Greece
ml: ഗ്രീസ്

en: Hungary
ml: ഹംഗറി

en: India
ml: ഇന്ത്യ

en: Indonesia
ml: ഇന്തോനേഷ്യ

en: Italy
ml: ഇറ്റലി

en: Kuwait
ml: കുവൈറ്റ്‌

en: Switzerland
ml: സ്വിറ്റ്സര്‍ലന്‍ഡ്

en: United Arab Emirates
ml: ഐക്യ അറബ് എമിറേറ്റുകൾ
