Indeed Search (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Israel
my: အစ္စရေး

en: New Zealand
my: နယူးဇီလန်

en: Brazil
my: ဘရာဇီး

en: Chile
my: ချီလီ

en: Poland
my: ပိုလန်

en: Portugal
my: ပေါ်တူဂီ

en: Singapore
my: စင်္ကာပူ
