Indeed Search (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (56 entries)

en: Date
ta: தேதி

en: Location
ta: இடம்

en: Israel
ta: இஸ்ரேல்

en: New Zealand
ta: நியூசிலாந்து

en: Brazil
ta: பிரேசில்

en: Chile
ta: சிலி

en: Japan
ta: ஜப்பான்

en: Poland
ta: போலந்து

en: Portugal
ta: போர்ச்சுகல்

en: Singapore
ta: சிங்கப்பூர்

en: Turkey
ta: துருக்கி

en: Germany
ta: ஜெர்மனி

en: Argentina
ta: அர்ஜண்டினா

en: Australia
ta: ஆஸ்திரேலியா

en: Austria
ta: ஆஸ்திரியா

en: Bahrain
ta: பஹ்ரேய்ன்

en: Belgium
ta: பெல்ஜியம்

en: Canada
ta: கனடா

en: China
ta: சைனா

en: Colombia
ta: கொலம்பியா

en: Czech Republic
ta: செக் குடியரசு

en: Denmark
ta: டென்மார்க்

en: Finland
ta: பின்லாந்து

en: France
ta: ப்ரான்ஸ்

en: Greece
ta: கிரீஸ்

en: Hungary
ta: ஹங்கேரி

en: India
ta: இந்தியா

en: Indonesia
ta: இந்தனேஷியா

en: Ireland
ta: அயர்லாந்து

en: Italy
ta: இத்தாலி

en: Kuwait
ta: குவைத்

en: Luxembourg
ta: லக்சம்பேர்க்

en: Malaysia
ta: மலேசியா

en: Mexico
ta: மெக்சிகோ

en: Netherlands
ta: நெதர்லாந்த்

en: Norway
ta: நார்வே

en: Oman
ta: ஒமன்

en: Pakistan
ta: பாகிஸ்தான்

en: Peru
ta: பெரு

en: Philippines
ta: பிலிப்பைன்ஸ்

en: Qatar
ta: கட்டார்

en: Romania
ta: ரேமேனியா

en: Russia
ta: ரஷ்யா

en: Saudi Arabia
ta: சவுதி அரேபியா

en: South Africa
ta: தென் ஆப்பிரிக்கா

en: Spain
ta: ஸ்பெயின்

en: Sweden
ta: ஸ்வீடன்

en: Switzerland
ta: சுவிச்சர்லாந்

en: Taiwan
ta: தைவான்

en: United Arab Emirates
ta: ஐக்கிய அரபு அமீரகம்

en: United Kingdom
ta: ஐக்கிய இராச்சியம்

en: United States
ta: அமெரிக்க ஐக்கிய நாடுகள்

en: Venezuela
ta: வெனிசுலா

en: Limit
ta: எல்லை

en: Hong Kong
ta: ஹாங்காங்

en: Keyword
ta: திறவுச்சொல்
