Index Now (2.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Note:
el: Σημείωση:

en: Introduction
el: Εισαγωγή

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
