Index Now (2.0.4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Note:
nl: Opmerking:

en: Introduction
nl: Inleiding

en: Configuration
nl: Instellingen

en: API key
nl: API-sleutel

en: Requirements
nl: Vereisten

en: Installation
nl: Installatie

en: Web services
nl: Webservices
