Index Now (3.1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: API key
sk: API kľúč

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Service
sk: Služba

en: Web services
sk: Webové služby
