Index Now (3.1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Introduction
ca: Introducció

en: Configuration
ca: Configuració

en: Requirements
ca: Requeriments

en: Installation
ca: Instal·lació

en: Service
ca: Servei

en: Web services
ca: Serveis web
