Index Now (3.1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Note:
fr: Note :

en: API key
fr: Clé d'API

en: Requirements
fr: Exigences

en: Web services
fr: Services Web
