Index Now (3.1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Note:
oc: Nòta :

en: Configuration
oc: Configuracion

en: API key
oc: Clau API

en: Web services
oc: Servicis Web
