Index Now (3.1.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Introduction
gl: Introdución

en: Configuration
gl: Configuración

en: Service
gl: Servizo

en: Web services
gl: Servizos web
