Index Now (3.1.4) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Introduction
ar: مقدمة

en: Configuration
ar: الضبط

en: Requirements
ar: متطلبات

en: Installation
ar: تثبيت

en: Web services
ar: خدمات الويب
