Index Now (3.1.4) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: Installation
fi: Asennus

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Taxonomies
fi: Luokittelut
