Index Now (3.1.4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Note:
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿ:

en: Introduction
kn: ಪರಿಚಯ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Requirements
kn: ಅಗತ್ಯ ಅಂಶಗಳು

en: Service
kn: ಸೇವೆ
