Index Now (3.1.4) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: API key
pl: Klucz API

en: Requirements
pl: Wymagania

en: Installation
pl: Instalacja

en: Web services
pl: Usługi web
