Index Now (3.1.4) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Note:
uk: Примітка:

en: Introduction
uk: Вступ

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: API key
uk: Ключ API

en: Requirements
uk: Вимоги

en: Yandex
uk: Яндекс

en: Installation
uk: Встановлення

en: Service
uk: Служба

en: Excluded node types
uk: Виключені типи матеріалу

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Yep
uk: Так
