Index Now (3.1.3) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Note:
pt: Nota:

en: Introduction
pt: Introdução

en: Configuration
pt: Configuração

en: API key
pt: Chave API

en: Requirements
pt: Requisitos

en: Installation
pt: Instalação

en: Service
pt: Serviço

en: Restrict use
pt: Uso restrito

en: Default search engine to interact with
pt: Mecanismo de pesquisa padrão com o qual interagir
