Indexing API (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: none
af: geen

en: Save
af: Stoor

en: Configuration
af: Konfigurasie
