Indexing API (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: none
ar: لا شيء

en: Save
ar: حفظ

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: About
ar: حول

en: Entities
ar: الكيانات

en: All @entity_type types
ar: جميع أنواع @entity_type

en: @bundle types
ar: أنواع @bundle
