Indexing API (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: none
ast: nengún

en: Save
ast: Guardar

en: Configuration
ast: Configuración
