Indexing API (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: none
az: yoxdur

en: Save
az: Saxla

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Select
az: Seçin

en: About
az: Haqqında

en: Entities
az: Entitilər
