Indexing API (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: none
el: κανένα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Select
el: Επιλογή

en: About
el: Περί

en: Entities
el: Οντότητες
