Indexing API (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: none
et: puudub

en: Save
et: Salvesta

en: Configuration
et: Seadistus

en: Select
et: Vali

en: About
et: Programmist

en: Entities
et: Olemid

en: All @entity_type types
et: Kõik @entity_type tüübid

en: All @entity_type_plural_label
et: Kõik @entity_type_plural_label

en: There are no entity types.
et: Olemi tüübid puuduvad.

en: @bundle types
et: @bundle tüübid
