Indexing API (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: none
eu: bat ere ez

en: Save
eu: Gorde

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Select
eu: Aukeratu

en: About
eu: (r)i buruz
