Indexing API (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: none
fi: ei yhtään

en: Save
fi: Tallenna

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Select
fi: Valitse

en: About
fi: Tietoja

en: Entities
fi: Entiteetit
