Indexing API (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: none
fil: wala

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
