Indexing API (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: none
hy: ոչ մի

en: Save
hy: Պահպանել

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
