Indexing API (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: none
ja: なし

en: Save
ja: 保存

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Select
ja: 選択

en: About
ja: アバウト

en: Entities
ja: エンティティ

en: API Endpoint
ja: API エンドポイント

en: All @entity_type types
ja: すべての @entity_type タイプ

en: All @entity_type_plural_label
ja: すべての @entity_type_plural_label

en: There are no entity types.
ja: エンティティタイプはありません。

en: @bundle types
ja: @bundle タイプ
