Indexing API (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: none
ku: هیچ

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: About
ku: دەربارە
