Indexing API (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: none
lt: joks

en: Save
lt: Saugoti

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Select
lt: Pasirinkti

en: About
lt: Apie
