Indexing API (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: none
lv: neviens

en: Save
lv: Saglabāt

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Select
lv: Izvēlēties

en: About
lv: Par
