Indexing API (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: none
nn: ingen

en: Save
nn: Lagre

en: Configuration
nn: Oppsett
