Indexing API (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: none
pt: nenhum

en: Save
pt: Guardar

en: Configuration
pt: Configuração

en: Select
pt: Selecionar

en: About
pt: Sobre

en: Entities
pt: Entidades
