Indexing API (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: none
ro: nimic

en: Save
ro: Salvare

en: Configuration
ro: Configurație

en: Select
ro: Alege

en: About
ro: Despre

en: Entities
ro: Entități
