Indexing API (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: none
ru: нет

en: Save
ru: Сохранить

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Select
ru: Выбрать

en: About
ru: Информация

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация

en: Entities
ru: Сущности

en: All @entity_type types
ru: Все типы @entity_type

en: All @entity_type_plural_label
ru: Все @entity_type_plural_label

en: There are no entity types.
ru: Нет типов сущностей.

en: @bundle types
ru: @bundle типы
