Indexing API (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: none
sl: nič

en: Save
sl: Shrani

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu
