Indexing API (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: none
sq: asnjë

en: Save
sq: Ruaj

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione
