Indexing API (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: About
te: గురించి
