Indexing API (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: none
vi: không có

en: Save
vi: Lưu

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Select
vi: Chọn

en: About
vi: Giới thiệu
