Indexing API (1.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: none
bg: не

en: Save
bg: Запази

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Select
bg: Избери
