Indexing API (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: none
ca: cap

en: Save
ca: Desa

en: Configuration
ca: Configuració

en: Select
ca: Seleccioneu

en: About
ca: Detalls

en: Entities
ca: Entitats

en: @bundle types
ca: Tipus de @bundle
