Indexing API (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: none
cs: žádné

en: Save
cs: Uložit

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Select
cs: Vybrat

en: About
cs: Popis

en: Entities
cs: Entity
