Indexing API (1.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: none
eo: neniu

en: Save
eo: Konservu

en: Configuration
eo: Agordoj
