Indexing API (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: About
gu: વિશે
