Indexing API (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: none
he: ללא

en: Save
he: שמירה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Select
he: בחר

en: About
he: אודות

en: Entities
he: ישויות
