Indexing API (1.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: none
hi: कोई नहीं

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Configuration
hi: विन्यास

en: About
hi: के बारे में

en: SEO
hi: खोज इंजन अनुकूलन
