Indexing API (1.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: none
it: nessuno

en: Save
it: Salva

en: Configuration
it: Configurazione

en: Select
it: Scegliere

en: About
it: Informazioni

en: Entities
it: Entità
